Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Fshij krejt kontaktet ne msn pernihere

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
AdminNumri i postimeve : 152
Age : 36
Registration date : 14/10/2008

Fshij krejt kontaktet ne msn pernihere Empty
MesazhTitulli: Fshij krejt kontaktet ne msn pernihere   Fshij krejt kontaktet ne msn pernihere I_icon_minitimeThu Dec 04, 2008 7:33 am

Fshirja e kontakteve ne menyre te shpejt nuk eshte e mundur te behet permes msn messengerit..vetem nje nga nje
kurse tash po ju tregoj se si mundeni me i fshi me ni menyr tjeter

Shkoni ne Inbox...

edhe ne anen majt (kjo vlen per Live Hotmail)
i kini disa butona (Inbox,Junk etj.) edhe me poshte e kini
Contacts
klikoni ne Contacts edhe zgjedhni kontaktet qe doni me i fshi..
edhe i shtypni Delete...dhe kjo vlen edhe per msn messenger
qe dmth..nese i fshini permes inboxit..fshihen edhe ne msn messenger
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://black.albanianforum.net
 
Fshij krejt kontaktet ne msn pernihere
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fshij virusat pa antivirusat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: