Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Fshij virusat pa antivirusat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
AdminNumri i postimeve : 152
Age : 36
Registration date : 14/10/2008

Fshij virusat pa antivirusat Empty
MesazhTitulli: Fshij virusat pa antivirusat   Fshij virusat pa antivirusat I_icon_minitimeSat Dec 06, 2008 11:27 am

Metoda shkon keshtu :
1.Kur te ndezet kompjuteri ne fillim e shtypim buttonin F12
2.pastaj paraqitet boot menu...
3.aty ka shum opcione ne him te Safety mode...(aj opcion nuk lejon qe ndonje program tjeter te ket kontroll mbi kompjuterin tuajt ,i lejon te ket kontrol vetem programet e windowsit..
4.pastaj kur te ndezet kompjuteri veprojm him se pari ne:
5.start-programs-accessories-system tools-system restore.
ne System restore mund ta kthejm (per ata qe sekan dit..) kompjuterin disa dit ose muj me mbrapa (ne ket rast e kthejm nje dit ma mbrapa ,para se me hi virusii...)
"Evetmja e keqe e kesaj pune osht se munet me ndodh qe mund ti humbesh naii muzik ose program tjeter qka eke marr me parr , veq nese don.."funksionale por mund ta besh dhe nga regjistrat

start
run
regedit
ctrl+f
emri i virusit
kur te dali fshie

ose me restrore system

por ravmon.exe

eshte i veshtire per tu hequr se mbetet perseri ne hdd keshu qe vetem ta formatosh pc se nuk ke cka te besh tjeter
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://black.albanianforum.net
 
Fshij virusat pa antivirusat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fshij krejt kontaktet ne msn pernihere

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: