Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Si Ta Bejme Shqip Muajit Ne Pc

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
AdminNumri i postimeve : 152
Age : 36
Registration date : 14/10/2008

Si Ta Bejme Shqip Muajit Ne Pc Empty
MesazhTitulli: Si Ta Bejme Shqip Muajit Ne Pc   Si Ta Bejme Shqip Muajit Ne Pc I_icon_minitimeThu Nov 27, 2008 9:16 am

Start / Control Panel / klikojmë dy herë në Regional and Language Options dhe na shfaqet një dritare e re, tani veproni si në foto:
Me Pas Shihni Rezultatin


Si Ta Bejme Shqip Muajit Ne Pc Dlattach.html;topic=1481

Si Ta Bejme Shqip Muajit Ne Pc Dlattach.html;topic=1481
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://black.albanianforum.net
 
Si Ta Bejme Shqip Muajit Ne Pc
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si ti bejme RIP DVD-t (nga 4.7GB ne 700MB)
» si ta bejme nje follder te padukshem
» msn mesenger 8.5 shqip
» Word pad shqip
» Fjalor Anglisht-Shqip

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: