Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Si te Shikojme Video Ne YouTube ne High Definition?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
AdminNumri i postimeve : 152
Age : 36
Registration date : 14/10/2008

Si te Shikojme Video Ne YouTube ne High Definition? Empty
MesazhTitulli: Si te Shikojme Video Ne YouTube ne High Definition?   Si te Shikojme Video Ne YouTube ne High Definition? I_icon_minitimeThu Nov 27, 2008 9:13 am

Kerkoni Videon Qe Doni te shihni dhe mbasi ta keni gjetur, ju do filloni ta shikoni ne format normal. Qe ta shikoni ne HD mjafton te shkruani kodin &fmt=18 në fund te linkut tek Address Bar


Kodi:
psh: Video ne format normal https://www.youtube.com/watch?v=jMP37Rl3vYo
Video ne Format HD https://www.youtube.com/watch?v=jMP37Rl3vYo&fmt=18

dhe shtypni Enter qe video te filloje përsëri. Mbasi te keni shkruajtur kodin do shikoni qe videoja dhe audio do jenë ne një cilësi shumë me te lartë sesa ne fillim dhe ndryshimi eshte teper i ndjeshem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://black.albanianforum.net
 
Si te Shikojme Video Ne YouTube ne High Definition?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Video 1 G e kthejm ne 20 Mb
» Video ne Destop
» Fuuny ViDEO

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: