Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Video 1 G e kthejm ne 20 Mb

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
AdminNumri i postimeve : 152
Age : 36
Registration date : 14/10/2008

Video 1 G e kthejm ne 20 Mb Empty
MesazhTitulli: Video 1 G e kthejm ne 20 Mb   Video 1 G e kthejm ne 20 Mb I_icon_minitimeThu Nov 27, 2008 6:46 am

Ne Kete Tutorial Do Te Mesoni Si Ta Bejm Nje Video Se Eshte 1 Gigabajt Ta Kthejm Ne 20 Megabajt :


1.Hapim Windows Movie Maker


2.E Shtini Videon...Hini File Dhe Open Project Dhe E Gjeni Videon Se Doni Mi Ba 20 Megabajt
Shikoni Foton

4.Dhe Hini FILE Dhe Save Movie File Dhe Hini My Computer Dhe Klikoni Next Ku Shkruan Enter File Name For Your Saved Movie E Shkruani Emrin E Videos Dhe Posht Ku Shkrun Chose A Place To Save Your Movie Osht Ku Don Mir Rujt Videon Ju E Qitni Ne Dektop Ose Dikun Tjeter.........
Shikoni Foton
Megabajt...Video 1 G e kthejm ne 20 Mb 57586966hd16.Dhe Pritni Deri Sa Te Behet 100 % Dhe Hini Finish Dhe U Kry Tani Video Se Ka Qen 1 Gigabajt E Keni Bere 20
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://black.albanianforum.net
 
Video 1 G e kthejm ne 20 Mb
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Video ne Destop
» Fuuny ViDEO
» Si te Shikojme Video Ne YouTube ne High Definition?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: