Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Si me shpejtu hard diskin (Punon 100%)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
AdminNumri i postimeve : 152
Age : 36
Registration date : 14/10/2008

Si me shpejtu hard diskin (Punon 100%) Empty
MesazhTitulli: Si me shpejtu hard diskin (Punon 100%)   Si me shpejtu hard diskin (Punon 100%) I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 8:40 am

Hin run - e shkrun sysedit.exe pastaj e shihni dritaren me emer ( c:/windows/system.ini
aty e shihni shifren [386enh]
nder kit shifer e krijoni ni rresht ri edhe e shkruni kto ( Irq14=4096 )
klikoni tona aty nalt File -> Save dilni krejt
restarto pc dhe e sheh dukshem qi punon ma mire pc dhe ma shpejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://black.albanianforum.net
 
Si me shpejtu hard diskin (Punon 100%)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shpejtu PC duke vepruar keshtu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: