Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Si ta qesim shokun shoqen oflline

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bujarche
Numri i postimeve : 23
Registration date : 13/11/2008

Si ta qesim shokun shoqen oflline Empty
MesazhTitulli: Si ta qesim shokun shoqen oflline   Si ta qesim shokun shoqen oflline I_icon_minitimeSat Nov 15, 2008 3:03 pm

vetem klikon mbi imellen e personit qe deshironi ta keni offline klikon me enter dhe esc 30 here dhe do ta shihni se ai person do te jete offlin Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si ta qesim shokun shoqen oflline
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si mund ta qesim web faqen ne google

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MSN-
Kërce tek: