Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Si mund ta qesim web faqen ne google

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
AdminNumri i postimeve : 152
Age : 36
Registration date : 14/10/2008

Si mund ta qesim web faqen ne google Empty
MesazhTitulli: Si mund ta qesim web faqen ne google   Si mund ta qesim web faqen ne google I_icon_minitimeThu Nov 27, 2008 6:49 am

Per Me Shti Web Faqen n`Google :

http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl

E Kryni Proceduren Se Qka Duhet Me Plotsu Aty , Edhe Webi Juv Do Te Regjistrohet n`Google ...

Per Me Hjek WebFaqen E Juv Prej Google :

http://www.google.com/addurl/?continue=/remove

E Kryni Proceduren Se Qka Duhet Me Plotsu Aty , Edhe Webi Juv Do Te Fshihet Prej Google
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://black.albanianforum.net
 
Si mund ta qesim web faqen ne google
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nese doni me marr google najsen qe osht me pare ktu e merrni pa pare
» Nese nuk mund ta instaloni msn 9 shkarko kete dhe instalohet pastaj
» Shkruaj emrin ton ne google
» Si te kerkojm Serialedhe Cracka ne google
» Code per Google me hack password

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: