Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Restartoja shokut Mobilin permes Bluetooth-it

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
AdminNumri i postimeve : 152
Age : 36
Registration date : 14/10/2008

Restartoja shokut Mobilin permes Bluetooth-it Empty
MesazhTitulli: Restartoja shokut Mobilin permes Bluetooth-it   Restartoja shokut Mobilin permes Bluetooth-it I_icon_minitimeWed Dec 17, 2008 1:03 pm

Se Pari e Vendosim emrin e BlueToth "99"
dhe me pas bejme transfertem e Fileve
Dhe i Restartohet Mobili
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://black.albanianforum.net
 
Restartoja shokut Mobilin permes Bluetooth-it
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si me dit nga eshte permes IP
» Fol permes IP- PC Telephone
» Merr email permes HI5
» Merrni IP ndonje personi permes msn
» Hacko pc e dikujna permes messengerit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: