Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Mesazh Me qit foton tende ne Msn Messenger

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
AdminNumri i postimeve : 152
Age : 36
Registration date : 14/10/2008

Mesazh Me qit foton tende ne Msn Messenger Empty
MesazhTitulli: Mesazh Me qit foton tende ne Msn Messenger   Mesazh Me qit foton tende ne Msn Messenger I_icon_minitimeSat Dec 06, 2008 11:18 am

1.E Hapim Foton Me PAINT Cilen Dojna Me Qit Ne E-Mail (MSN)
2.Shkojm Save As .
3.Shkojm My Computer.
4.Local Disc C:/ .
5.Program Files
6.Msn Messenger
7.Emrin Fotos Ja Lojm LVBACk
8.E Ruajm Si format GIF
9.E Run Save As Dhe Te Del Foto
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://black.albanianforum.net
 
Mesazh Me qit foton tende ne Msn Messenger
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Me qit foton tende ne Msn Messenger(tutorial)
» Msn Messenger 7.5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: