Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ruaj gjerat ne internet me Pass.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
AdminNumri i postimeve : 152
Age : 36
Registration date : 14/10/2008

Ruaj gjerat ne internet me Pass. Empty
MesazhTitulli: Ruaj gjerat ne internet me Pass.   Ruaj gjerat ne internet me Pass. I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 8:44 am

1- Futuni ne: www.passwordprotection.com
Krijoni nje accaunt duke klikuar "Sing Up" ku duhet te jepn te dhenat tuaja.
Me pas do te krijohet nje web nepermjet accauntit tuaj
D.m.th accaunt juaj.passwordprotection.com

Ateher shkoni ne panel te administrimit dhe krijoni 1 folder p.sh:
"fjalkalimet" dhe duke klikuar tek "Create Your Protected Folder" dhe ateher
shkojm e krijojm disa users duke klikuar ne "Create Your Users".
pasi te kemi mbaruar ateher duke klikuar tek "Upload Your Content" do te futemi ne folderin "fjalkalimet" dhe do te uploadojm shembull fjalkalimet tona qe pritojm ti mbajm ne mend .

Gjith kto "Create your users" , "create your protected folder" etj etj gjinden ne faqen e pare kur logirateni tek passwordprotection.com

Me pas, pasi ti keni ruajtur fjalekalimet atehere provojme te futemi keshtu:
accaunti juaj.passwordprotection.com/fjalkalimet, nuk do te hapet direkt folderi, po do tju kerkohet User&Password, Vendosni te dhenat, dhe tani jeni ne folderin tuaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://black.albanianforum.net
 
Ruaj gjerat ne internet me Pass.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vjedh Pass.
» Internet Download Manager 5.14
» Ni trik me ja marr dikujt pass dikujt ne Hotmail !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: