Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Vjedh password kur te harron dikush email hapun

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
AdminNumri i postimeve : 152
Age : 36
Registration date : 14/10/2008

Vjedh password kur te harron dikush email hapun Empty
MesazhTitulli: Vjedh password kur te harron dikush email hapun   Vjedh password kur te harron dikush email hapun I_icon_minitimeThu Dec 04, 2008 7:32 am

shkon ne " www.passport.net " hin "Sign in" pastaj shkon forget your password, pastaj e jep msn qe e ke gjet qel, e jep kodin konfirmues, edhe e prek ok pastaj e ban piken qe letra met ardh ne inbox jo me pytje sekrete, dhe kur te del done e mbyll at faqe shkon te inboxi i asaj msn qe ke gjet qel e sheh nje mesazh windows live possword reset ashtu diqka e hap klikon ne linkin e par dhe te del new password ja jep 2 her nje password te ri dhe kryhet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://black.albanianforum.net
 
Vjedh password kur te harron dikush email hapun
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Beje folderin me password
» Follder me password pa program
» Hap email ne forma te ndryshme
» Merr email permes HI5
» Windows Password Expert v1.2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: