Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Levizja e Mausit Me Tastiere

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
AdminNumri i postimeve : 152
Age : 36
Registration date : 14/10/2008

Levizja e Mausit Me Tastiere Empty
MesazhTitulli: Levizja e Mausit Me Tastiere   Levizja e Mausit Me Tastiere I_icon_minitimeThu Nov 27, 2008 9:09 am

Levizja e Mausit me Tastiere !
Eshte praktike e mir me leviz mausi permes tastieres.mbani shtip shift+alt+num lock , dhe me e numrat e tastieres mundesh me e leviz mausin me 8 shkon lart me 4 majtas me 6 djathtas me 2 posht dhe me 7,9,1,3 pjerrtas.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://black.albanianforum.net
 
Levizja e Mausit Me Tastiere
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: