Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Beje destopin web faqe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
AdminNumri i postimeve : 152
Age : 36
Registration date : 14/10/2008

Beje destopin web faqe Empty
MesazhTitulli: Beje destopin web faqe   Beje destopin web faqe I_icon_minitimeThu Nov 27, 2008 6:41 am

e hapni notepad
dhe e shkruni:


src ="http://www.google.com"
width="100%" height="100%">


|
ktu ku e kum shkrujt une http://www.google.com
ju ne vend te google` e shkruni webfaqen qe deshironi ta vendoni ne desktop
tani e bani save as
dhe e shkruni emri.html
e siguroni ne html format - mos haroni!
tani shkoni properties(desktopit)
edhe hini ne browse dhe shkoni te folderi se ku e keni rujt
e selectoni, apply , pastaj ok
edhe keni me pa qe desktopi ju bohet webfaqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://black.albanianforum.net
 
Beje destopin web faqe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Beje folderin me password

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: