Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Si me vendos foto (background) USB-se

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
AdminNumri i postimeve : 152
Age : 36
Registration date : 14/10/2008

Si me vendos foto (background) USB-se Empty
MesazhTitulli: Si me vendos foto (background) USB-se   Si me vendos foto (background) USB-se I_icon_minitimeThu Nov 27, 2008 6:39 am

. se pari e merrni foton qe doni me ja lan si background USB-se dhe e futni ne USB ... ( Fotos leja emrin valonq.jpg)


2. Pasi e ke shti foton (valonq) ne USB ateher hape nje New Text Document (gjithashtu ne USB)


3. Ne ate New Text Document shkrune kete cod:

[.ShellClassInfo]
IconFile=%SystemRoot%\system32\SHELL32.dll
IconIndex=127
ConfirmFileOp=0

[{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}]
Attributes=1
IconArea_Image="valonq.jpg"
IconArea_Text="0xFFFFFF"
VeBRA sources - don't delete the tag above, it's there for XXXXX purposes -
[ExtShellFolderViews]
{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}={BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}
{5984FFE0-28D4-11CF-AE66-08002B2E1262}={5984FFE0-28D4-11CF-AE66-08002B2E1262}

[{5984FFE0-28D4-11CF-AE66-08002B2E1262}]
PersistMoniker=Folder.htt
PersistMonikerPreview=%WebDir%\folder.bmp
4. Kete NewTextDocument ruje (file-save as) me emrin desktop.iniREFRESH (ne Usb)Kurse fotove dhe fajllit bonjau Hidde qe mos me mujt me i shly kerkush
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://black.albanianforum.net
 
Si me vendos foto (background) USB-se
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» NatureIllusionStudio-Foto me uj
» ngarko/upload foto

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: