Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 sms 100% dergo

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
AdminNumri i postimeve : 152
Age : 36
Registration date : 14/10/2008

sms 100% dergo Empty
MesazhTitulli: sms 100% dergo   sms 100% dergo I_icon_minitimeSat Nov 15, 2008 2:50 pm

www.wadja.com duhet te regjistroheni dhe pastaj mund te dergoni sms palimit

www.talksms.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://black.albanianforum.net
 
sms 100% dergo
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Free SMS 100%-
Kërce tek: