Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Fol me IPKO pa pare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
AdminNumri i postimeve : 152
Age : 36
Registration date : 14/10/2008

Fol me IPKO pa pare Empty
MesazhTitulli: Fol me IPKO pa pare   Fol me IPKO pa pare I_icon_minitimeThu Nov 13, 2008 9:50 am

shkarko :
http://www.ziddu.com/downloadlink/2625434/Ipko.exe

pasi ta shkarkoni e instaloni dhe kur te hapet programi klikoni ne "not a member yet" edhe regjistroheni kur te regjistroheni ju vjen 1 mesazh en Inbox edhe aty klikoni edhe e hapni dhe ju paraqitet me jep paswordin dhe e jepni dhe gjithqka funksionon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://black.albanianforum.net
 
Fol me IPKO pa pare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nese doni me marr google najsen qe osht me pare ktu e merrni pa pare
» Fito pare me web tanin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mobil-
Kërce tek: