Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Te Vjedhim Rrjet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
AdminNumri i postimeve : 152
Age : 36
Registration date : 14/10/2008

Te Vjedhim Rrjet Empty
MesazhTitulli: Te Vjedhim Rrjet   Te Vjedhim Rrjet I_icon_minitimeMon Dec 08, 2008 7:35 am

Ktu do te ju tregoj se si te vjedhni rrjet nese e keni Mac adresss Disable ne Router ...

1) Program per scann ( Agry Ip Scanner )

Shkarko

Tash qka duhet ... skenoni rrjetin Lan ( local area connection )
dhe aty do te ju shfaqen Ip te cilat jan te gjalla qe shfrytzojn rrjet
e selektoni njo me tastin e djatht ja boni show Mac adress e kopjoni ate dhe shkoni keshtu

My Network places Properties / Local area Connection Properties / Tani tek configure / Advanced / Network Adress / Vendose tick tek value..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://black.albanianforum.net
 
Te Vjedhim Rrjet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: