Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Hekni Automatikisht reklamen WELCOME kur dhezet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
AdminNumri i postimeve : 152
Age : 36
Registration date : 14/10/2008

Hekni Automatikisht reklamen WELCOME kur dhezet Empty
MesazhTitulli: Hekni Automatikisht reklamen WELCOME kur dhezet   Hekni Automatikisht reklamen WELCOME kur dhezet I_icon_minitimeMon Dec 08, 2008 7:32 am

1. Shko Start / Run , Shkruje msconfig , dhe kliko OK.

2. Shko te menyja BOOT.INI tab , Kliko me posht /NOGUIBOOT . ( dmth plotso piken )

3. Kliko Enter ose OK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://black.albanianforum.net
 
Hekni Automatikisht reklamen WELCOME kur dhezet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: